Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Akcesoria do maszyn do szycia

Igła i nitka – podstawowe wyposażenie, którego potrzebujesz, aby przyszyć guzik, podłożyć spodnie, skrócić rękawy lub ozdobić gładką bluzkę oryginalną aplikacją. Jednak, czy przekonałaś się już, że niezastąpionym urządzeniem, które usprawnia Twoją krawiecką pracę, jest maszyna do szycia? Masz ją w domu, ale na skutek częstego użytkowania nie działa już tak, jak na początku? Proponujemy Ci części do maszyn do szycia, które usprawnią pracę Twojej maszyny, a także pozwolą Ci na wykonywanie bardziej zaawansowanych przeróbek. Ułatwiają szycie i prawidłowe funkcjonowanie urządzenia.
 
Jakie części do maszyn do szycia znajdziesz w naszym sklepie?
 
Oferujemy szeroki wybór akcesoriów i części do maszyn, dzięki którym naprawisz, usprawnisz i udoskonalisz ich pracę. W sklepie dostępne są silniki przeznaczone do napędu domowych maszyn do szycia marki Łucznik, koła zębate do pół zębatek, koła zębate palcowe, naprężacze do nici, przewody i kable do maszyn, paski klinowe, bębenki, a także igielnice i oleje wazelinowe.
 
Akcesoria do maszyn do szycia umożliwią Ci lepsze wykorzystanie potencjału Twojej maszyny. Skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na częściach do maszyn marki Łucznik. To lider w branży maszyn do szycia, który swoje produkty rozwija od 1925 roku, kiedy pojawił się na rynku początkowo jako producent rowerów, broni, zamków do drzwi, maszyn do pisania i szlifierek. Z przemysłem odzieżowym związany jest od 1948 roku. Obecnie w swojej ofercie ma maszyny do szycia dla początkujących i doświadczonych w szyciu osób. Są również modele do szycia o wielofunkcyjnym zastosowaniu, a także owerloki. Jeżeli potrzebujesz części do maszyn do szycia, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą produktów, w której znajdziesz części wymienne i przydatne akcesoria.

do maszyn do szycia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium