Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Regulamin - konkurs na fb

Regulamin konkursu – „Jakie są Twoje ulubione dodatki do wody, które urozmaicą jej smak?”

QWERTY Piotr Dworzański

 

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest firma QWERTY Piotr Dworzański z siedzibą w Rybniku 44-217, ul. Św. Józefa 24c, NIP: NIP 642-250-78-13.

 2. Fundatorem nagrody jest Organizator.

 3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Serwis facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

   

Warunki uczestnictwa

 1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie mieszkające w Polsce. W konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy firmy QWERTY.

 2. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.

 3. Konkurs trwa od 11 sierpnia do 27 sierpnia 2023 r. do godziny 23:59.

 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone: 30 sierpnia 2023 za pośrednictwem fanpage’a.

 5. Konkurs odbywa się za pośrednictwem fanpage na portalu społecznościowym Facebook znajdującym się pod adresem: https://www.facebook.com/qwertyhurtowniaagd

 6. Będzie nam niezmiernie miło jeśli uczestnik polubi/zaobserwuje fanpage’a https://www.facebook.com/qwertyhurtowniaagd

   

  Zadanie konkursowe

 7. Zadanie konkursowe polega na odpowiedzi w komentarzu posta - „Jakie są Twoje ulubione dodatki do wody, które urozmaicą jej smak?”.

 8. Każdy uczestnik konkursu może zwiększyć swoje szanse na wygraną i umieścić kilka komentarzy z różnymi propozycjami odpowiedzi.

 9. W konkursie zostanie wyłonionych jeden zwycięzca.

 10. Wygra osoba której komentarz najbardziej spodoba się zarządowi firmy QWERTY.

 11. Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości prywatnej wysłanej na portalu Facebook.

 12. Organizator zwraca uwagę na poszanowanie twórczości innych i zachowanie kultury w wypowiedziach.

 13. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy i niecenzuralne słowa będą usuwane i nie będę brały udziału w konkursie.

   

Nagroda

 1. Nagrodą w konkursie jest Dzbanek filtrujący do wody Aquaphor Amethyst 2,8 l czarny + filtry B100-25 x12.

 2. Nagrodę można odebrać odpowiadając na naszą wiadomość prywatną wysłaną za pośrednictwem fanpage’a podając adres do wysyłki oraz numer telefonu dla kuriera.

 3. Nagrodę należy odebrać najpóźniej do dnia 06.09.2023 po tym czasie Nagroda traci ważność.

 4. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na fanpage.

 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim wypadku nagroda przepada.

 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane wskazane przez Uczestnika, a w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiających odszukanie Uczestnika i poinformowanie o przyznaniu Nagrody.

 7. W przypadku wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, szczególnie poprzez zakładanie fikcyjnych profili w serwisie Facebook, dany uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

   

Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje oraz uwagi dotyczące zasad, przeprowadzenia lub rozstrzygnięcia konkursu prosimy zgłaszać mailowo na adres: biuro@hurtownia-qwerty.pl

 2. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko Uczestnika oraz uzasadnienie reklamacji. W tytule wiadomości prosimy dodać opis Konkurs na Facebooku - Jakie są Twoje ulubione dodatki do wody, które urozmaicą jej smak?

 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni od daty ich wpłynięcia.

   

  Obowiązek informacyjny

 4. Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest QWERTY Piotr Dworzański, 44-217 Rybnik, ul. Św. Józefa 24c, NIP: 642-250-78-13. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: biuro@hurtownia-qwerty.pl

 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/qwertyhurtowniaagd

 6. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania Nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcy, a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów prawa.

   

  Postanowienia końcowe

 7. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.

 8. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby organizatora.

 9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na fanpage https://www.facebook.com/qwertyhurtowniaagd.

 10. Biorąc udział w konkursie, Użytkownik zgadza się z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium