Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

WORKI DO ODKURZACZA - RODZAJE

1. Worki papierowe - Są to worki jednorazowe, przeważnie dwu- lub trzywarstwowe. Wykonane są one z papieru filtracyjnego. Po zapełnieniu worka należy go wyrzucić i wymienić na nowy. W zależności od modelu odkurzacza worek wystarcza na około 3 tygodnie użytkowania.
2. Worki z mikrowłókniny - Zwane jako s-bag, perfectbag, safbag, micro, syntetyczne worki do odkurzaczy. Wykonane są ze specjalnej włókniny filtracyjnej posiadają cztery, pięć a nawet dziewięć warstw. Worki te znacznie lepiej układają się w odkurzaczu co pozwala na jego lepsze wypełnienie. Worki przeznaczone dla alergików z racji wysokiego stopnia filtracji. Używanie tych worków przedłuża żywotność sprzętu ponieważ o wiele mniej zanieczyszczeń dostaje się do silnika. 
3. Worki wielorazowe - Worki płócienne wielorazowego użytku który możemy opróżnić i ponownie załadować do swojego odkurzacza. Raz zakupiony worek płócienny może wystarczyć na wiele lat natomiast jest on znacznie bardziej szkodliwy dla alergików oraz żywotności naszego odkurzacza. Producenci nie rekomendują tych worków lecz jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
4. Worki antyalergiczne -  przeznaczona dla alergików, właścicieli zwierząt oraz dla wszystkich osób wrażliwych na przykre zapachy towarzyszące odkurzaniu. Separują od otoczenia najmniejsze zanieczyszczenia (w tym sierść i pyłki roślin), a także pochłaniają roztocza oraz zarodniki grzybów i pleśni.

Worki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium